3 שלבים להתקנת דלקן באוטו שלכם

התקנת דלקן ברכב היא כבר מזמן לא פתרון אך ורק לרכב חברה. יותר ויותר אנשים פרטיים בוחרים בהתקנה של דלקן ברכב שלהם כדרך לחסוך מאות ואך אלפי שקלים בחודש על הוצאות הנסיעות שלהם. התקנה של דלקן היא הליך פשוט למדי, והוא מאפשר לכם להנות מכל היתרונות של ההתקן – ולא משנה אם מדובר בדלקן ספציפי או אוניברסלי.

בטקסט שלפניכם נלווה אתכם, צעד אחרי צעד, בשלושה שלבים פשוטים להתקנת דלקן ברכב שלכם. אנחנו מקווים שכשתגיעו לסוף הטקסט, תבינו שמדובר בהליך יחסית קצר ומאוד פשוט. דלקן לרכב פרטי הוא פתרון מצוין לכל מי שמחפש עוד דרך לחסוך כסף אך לא מעוניין לוותר על רמת החיים שלו.

 

   1.בירור האם כדאי לכם להתקין דלקן

לפני שנתחיל לחפש חברה לקנות ממנה את ההתקן ולחתום איתה על הסכם, חשוב שתשבו עם עצמכם ותחשבו האם היתרונות של דלקן יכולים לסייע לאיכות החיים שלכם. למשל, שימוש בדלקן יכול לאפשר לכם לרכוש דלק במחיר זול יותר מהמחיר המוצע בשוק.

אם מחירי הדלק לא מפריעים לכם, אולי התקנת דלקן היא לא משהו שאתם צריכים. יתרון נוסף של דלקן הוא העובדה שאתם לא צריכים להציג אמצעי תשלום בעת התדלוק. אם יש לכם חיבה יתרה לגיהוץ כרטיסי אשראי, אולי כדאי שתחשבו פעמיים על התקנת דלקן.

 

   2.בחירת חברה לרכישת התקן תדלוק

כדי להנות מהיתרונות שיש לדלקן להציע, עליכם לבחור בין דלקן אוניברסלי לבין דלקן של חברת אנרגיה ספציפית. דלקן אוניברסלי יאפשר לכם לתדלק בכל תחנת דלק שיש בה קורא התקנים אוניברסלי, בעוד שדלקן של חברה ספציפית יכול להביא איתו הנחות גדולות יותר במחירי הדלק.

אין ספק שלכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה, וחשוב שתבינו אותם לפני שתחליטו איזה דלקן לרכוש. לאחר מכן תוכלו ליצור עם חברה המשווקת דלקנים – ולחתום איתה על הסכם סטנדרטי. כך למשל, אם תבחרו בהתקנת דלקן אוניברסלי תוכלו לפנות לחברה כמו PUMPI בעוד שאם תבחרו בדלקן של חברה ספציפית תוכלו לפנות לחברות כמו דלק או דור אלון.

 

   3.התקנת הדלקן ברכב

השלב האחרון יהיה התקנת הדלקן ברכב עצמו. הדלקן הוא מעין התקן בצורת טבעת שמשלב בפתח התדלוק ברכב שלכם. הדלקן יהיה מקודד כך שהוא יוצמד אך ורק לרכב בו הוא מותקן, ולא יהיה ניתן להעביר אותו לרכב אחר. את התקנת הדלקן יבצע אך ורק טכנאי מורשה שהוסמך לכך על ידי מדינת ישראל. החברה ממנה תרכשו את הדלקן תשלח אתכם להתקנה במוסך רשמי איתו היא עובדת.

 

סיכום

לסיכום, התקנת דלקן אינה תהליך ארוך או מסובך באופן מיוחד. התקנת דלקן אוניברסלי או ספציפי ברכב שלכם תאפשר לכם להנות מדלק זול יותר, חוסר תלות בנשיאת אמצעי תשלום ומעקב מפורט אחרי הוצאות הרכב החודשיות שלכם.

משאבת דלק

תוכן עניינים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
מוסך הסדר
מהו מוסך הסדר ומתי תזדקקו לו?

בעולם ביטוח הרכב, יצירת איזון בין מתן אפשרויות תיקון איכותיות לשמירה על מחירי תיקון נוחים יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לתת מענה לסוגיה זו, פיתחו

משפחה נקרעת
מי יקבל את הרכב בגירושין?

במסגרת חלוקת הרכוש שנקבעת במהלך הגירושין, עולה לא אחת השאלה: מי יקבל את הרכב לאחר שהחבילה מתפרקת? התשובה כמובן, תלויה בהלכות המשפטיות שנבדקות בכל מקרה

שילדה של אוטו
יבוא במוו – עולם של יוקרה

אנחנו מציעים לכם ניסוי קטן, בצעו אותו בבית ותעדכנו מה התוצאה. לכו למפגש משפחתי או ערב נחמד עם חברים, תנו לשיחה להתגלגל ואחר כך נסו