3 יתרונות במשקפי אבק בזמן החורף

אומרים שסוג רוכבי האופניים בארץ ובעולם מתחלקים ל-2. אלו שיודעים מהם היתרונות של משקפי האבק בזמן החורף ואלו שנמצאים בדרכם לגלות את היתרונות הללו. אם הגעתם לכאן, אתם כנראה מהסוג השני של האנשים ואנחנו שמחים שהגעתם לכאן. יצאנו לבדוק במיוחד בשבילכם את 3 היתרונות במשקפי אבק בזמן החורף וחזרנו עם מידע שאתם צריכים להכיר.

 

רגע, איך בכלל הגענו ל-3 היתרונות האלו?

חשוב לנו לציין (ולהודות באותה הזדמנות) שנפגשנו עם כמה רוכבי אופניים מקצועיים שסיפרו לנו למה הם משתמשים במשקפי אבק בזמן החורף. בעקבות השיחה איתם, הצלחנו להגיע אל 3 היתרונות המשמעותיים ביותר במשקפי אבק שנעשה בהם שימוש ברכיבות חורף. אז תודה לאלו שהקדישו מזמנם, בזכותכם יש לנו מדריך שיכול לשנות את איכות חייהם של רוכבים רבים.

 

יתרון מספר 1 – מוריד את הסיכוי ב-100% לכניסת אבק לעיניים

כל רוכב אופניים יכול להגיד זאת מתוך שינה שאחד הדברים הלא נעימים שעשויים לקרות לו בעת רכיבה ללא משקפיים ייעודיים זו כניסה של אבק לעיניים. אם זה קרה לכם פעם, אתם יודעים שמדובר במצב לא נעים שמקשה על הנסיעה. כאשר משתמשים במשקפי אבק בזמן החורף פוחת הסיכוי ב-100% לכניסה של אבק לעיניים. אם לא די בכך, פוחת גם הסיכוי להיפגע מאבנים וחלקי בוץ שעלולים לפגוע בעין. כמה מהרוכבים שסייעו לנו בכתיבת המדריך אמרו שהם קנו אביזרים לאופניים צ'יפון ומאז העיניים שלהן נקיות מאבק.

 

יתרון מספר 2 – מוריד את הסיכוי לחלות בדלקת עיניים

אם יש דבר אחד שמשותף לכל האנשים שקיימים ביקום זו העובדה שאף אחד לא אוהב לחלות בדלקת כלשהי בגוף ובמיוחד שלא דלקת עיניים. דלקת מסוג זה עשויה לגרום לתופעות הבאות:

  • הופעת הפרשות בעיניים
  • קושי למצמץ
  • קושי לפתוח את העיניים
  • תחושת אי נוחות בעיניים
  • אי יכולת להרכיב עדשות

אנו סבורים כי אין צורך להרחיב מעבר לעובדות אלו. שכן, זה די ברור שכדאי להשתמש במשקפי אבק בחורף כדי להימנע מקיומה של דלקת עיניים.

 

יתרון מספר 3 – מאפשר לרכב ללא כאבים

מכירים את הרגע הזה שבו אתם רוכבים בעיר או בשטח ופתאום אתם מרגישים כאב חד שמפלח את העין שלכם או את האף? אם אינכם מכירים, כנראה שבחרתם נכון ורכבתם עם משקפי אבק. אם אתם מכירים את הכאב, כדאי שתצטיידו בהקדם במשקפי אבק. משקפיים מסוג זה מאפשרות לכם להפחית את הסיכוי להיפגע מאבנים, אבק, שאריות בוץ שהתקשו וכל מיני דברים אחרים שצפויים לעוף לכם על הפנים בעת רכיבה בחורף.

 

לסיום

אלו היו היתרונות במשקפי אבק בזמן החורף. כעת, כשאתם מודעים ליתרונות הללו, אתם צריכים לקנות לעצמכם משקפי אבק איכותיות שיגנו עליכם ועל העיניים שלכם. לנו נותר רק לאחל לכם שתהיה נסיעה טובה, מוגנת ובטוחה.

רכיבה על אופניים

תוכן עניינים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך