מימון רכב – בלי להביא כסף מהבית

חולמים על רכב חדש בתנאי מימון נוחים? חברת ניו קאר ליס מחוללת מהפכה בענף הרכב – וכעת יש לכם את ההזדמנות להצטרף.

מימון רכב – עד 100% – יש חיה כזאת?

רכישה של רכב חדש היא ללא ספק אחת הרכישות המשמעותית ביותר בחיינו, זאת לאור העובדה כי מדובר במרכיב כספי לא מבוטל אשר צריך לשקף את הצרכים, כמו גם את התקציב. בעידן שבו לא מעט ישראלים מחליפים את הרכב הקיים שלהם בכל שנתיים, רבים נותרים מתוסכלים וזאת לאור העובדה כי אין ברשותם את סכום הכסף המינימלי בכדי לבצע רכישה של רכב חדש, ועל כן נאלצים להתמודד עם רכב ישן ולא מתפקד אשר גורר הוצאות משמעותיות ביותר בכל הקשור לתחזוקה. אולם, כעת ישנה אפשרות חדשה וחסרת תקדים לרכישה של רכב חדש, מחברה מובילה ובתנאי מימון הטובים ביותר בישראל. להלן כל הפרטים.

רכב חדש

רכישה של רכב במימון מלא – באמצעות חברת ניו קאר ליס

חברת ניו קאר ליס מחוללת מהפכה של ממש בענף הרכב, זאת לאור תנאי המימון המשתלמים אשר כוללים מימון רכב– עד 100%, וזאת בהתאמה אישית לתקציב שלכם. למעשה, באמצעות צוות המומחים של החברה, אשר מורכב מאנשי המקצוע המובילים בענף הרכב תוכלו לקבל חבילה אשר מותאמת במיוחד לתקציב שלכם, ולהחזיר בכל חודש סכום חודשי אשר הוא נמוך במאות אחוזים מחברות הליסינג המתחרות. לאורך השנים הובילה חברת ניו קאר ליס את ענף הרכב בישראל, וזאת לאור העובדה כי החברה חרטה על דגלה להעניק את השירות האטרקטיבי ביותר לקהל הישראלי, בכדי שכל ישראלי יוכל לרכוש רכב חדש בתנאים נוחים ומבלי לחשוש. חשוב לזכור, כי רכישה של רכב חדש חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית בכדי שתוכלו להיות בטוחים שעשיתם השקעה כלכלית נבונה, וכי תוכלו לעמוד בהחזר החודשי – באופן קבוע ומבלי לחרוג ממנו, כך שמדובר בהשקעה נבונה.

רוצים גם אתם להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים של קאר ליס? נציגנו מחכים רק לכם

על כן, אם אתם כעת תוהים לעצמכם כיצד תוכלו לרכוש רכב חדש במימון מלא, נציג מטעם חברת ניו קאר ליס ישמח לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך, בליווי אישי ובשקיפות מלאה. חברת ניו קאר ליס מעניקה שירות בסטנדרט אמריקאי, וכן מציעה את הדגמים המובילים של החברות המובילות בשוק הרכב כך שתוכלו לדעת בוודאות שעשיתם עסקה מצוינת, כמו גם להתקדם לרכב חדש בתום תקופת ההחזר החודשי, בהתאמה כאמור לתקציב שלכם ולצרכים המשתנים. על כן, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במספר 077-6707878 או להשאיר פרטים באתר בכתובת https://www.new-car-lease.co.il, וכך גם אתם תוכלו לרכוש לעצמכם רכב חדש בהתאמה אישית מהחברה המובילה בענף הרכב בישראל, בצורה חכמה, יעילה ואשר ללא ספק תשנה את חייכם לטובה.

תוכן עניינים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
רכב משפחתי
כמה עולה עמדת טעינה לרכב חשמלי?

קיימות מספר סוגי עמדות הטענה לרכב חשמלי,  ומחירן נע בהתאם להספק ההטענה. בנוסף לסוג העמדה, קיימת עלות נוספת של התקנה ומחיר משתנה בהתאם לסוג ההתקנה