יבוא במוו – עולם של יוקרה

אנחנו מציעים לכם ניסוי קטן, בצעו אותו בבית ותעדכנו מה התוצאה. לכו למפגש משפחתי או ערב נחמד עם חברים, תנו לשיחה להתגלגל ואחר כך נסו לזרוק לאוויר שקניתם אוטו. כשיתחילו לשאול אתכם, ספרו שהחלטתם ליצור קשר עם חברת יבוא במוו, ובסופו של דבר קניתם את הדגם שיצא בשנה שעברה אל השוק. עכשיו תספרו את העיניים שננעצות בכם, את הפיות שנפערים בתדהמה ואת מבול השאלות ותחזרו לספר לנו. אתם לא תאמינו עד כמה הסביבה שלכם תתפעל מהמהלך. אבל מאיפה בעצם נובעת ההתפעלות הזו? למה השם במוו מעורר בנו כאלה אמוציות וכל אחד היה שואף לדגם אחד כזה בחניה ליד הבית? הנה כמה פרטים שאולי יוכלו להסביר את התופעה.

רכב שחור

יבוא במוו – משלבים יוקרה ואיכות

היסטוריה

קודם כל, חברת במוו התחילה לייצר מכוניות בשנת 1928, כאשר היא הייתה פעילה בשוק המנועים עוד עשור מוקדם יותר. אם עושים חשבון מהיר, אפשר לגלות שמדובר על חברה שעובדת כבר מעל 100 שנים! עומדים מאחוריה עשרות דגמים שהיא הוציאה, ומלבד חברת הבסיס, היא גם שולטת על חברות בריטיות כמו מיני וחברת מכוניות הפאר – רולס רויס. לאור כל ההיסטוריה הזו, מובן כי לחברה יש הילה סביב השם שלה והמכוניות שיוצאות מהמפעלים אותם היא מנהלת.

מפרט עשיר

כל מכונית של במוו מצוידת במגוון חידושים וטכנולוגיות שעובדים עליהן במפעלים מיוחדים. מעבר לכך, יש לכל מכונית את הטוויסט האישי שמלווה אותה. גג נפתח, הזרקת דלק ישירה, שימוש בגז או במנוע דיזל ועוד מגוון של שינויים מרשימים במבנה החלונות, הדלתות וכמובן המנועים המשופרים והמשודרגים שיש לחברה להציע.

מתאימה לכולם

בניגוד למחשבה הרווחת כי רכבי במוו מתאימה רק לטייפ-קאסט מסוים, אפשר להגיד בבירור כי כל אחד יכול למצוא את עצמו בדגמי החברה. ישנם רכבים שהם מסוג סטיישן (אפילו בבמוו יש כאלו), יש את סדרת רכבי השטח, רכבי הספורט וכמובן אסור לשכוח כי החברה מייצרת רכבים למרוץ פורמולה 1 – מרוץ הרכבים הידוע ביותר בכל העולם. כל נהג יכול לאתר את הסוג הרלוונטי אליו, פשוט צריך לחפש אחריו מבין המגוון הקיים.

יבוא במוו באופן אישי

יש אפשרות לקנות רכבי במוו ישירות מהיבואן, אבל צריך להכיר בעובדה כי מדובר על מחירים יקרים משמעותית משל אלו הניתנים דרך יבוא אישי. במידה ומחליטים לעשות את היבוא באופן פרטי, יש צוות שלם שמלווה אתכם, ניתן לבחור את כל הפרטים – דגם, צבע וצורה ואין צורך להגיע ולמלא מיליון טפסים – החברה עושה את הכל בשבילכם. גם המחיר יהיה שונה משמעותית. בקנייה בארץ המחיר לרוב הוא פי 1.5, אם לא כפול מאשר המחיר של אותו הרכב דרך יבוא אישי. במצב בו רוצים לקנות רכב יוקרה, נראה שברור מה האופציה העדיפה. עם זאת, חשוב לזכור כי יבוא אישי יכול לקחת זמן רב ואז יש צורך להמתין לרכב החלומות לאורך תקופה.

תוכן עניינים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
שלוש מצברים
מתי צריך להחליף מצבר ברכב

המצבר הוא אחד החלקים המסקרנים ברכב. יש סביבו עניין מתמיד, בגללו שומרים על ערנות ומוודאים שכל האורות והרכיבים החשמליים סגורים ברכב, וגם כל פעם לומדים