האם אפשר להשכיר משאית ללא הנהג?

השכרה של משאית היא לא משהו שאנחנו עושים לעיתים קרובות, אולם כאשר אנחנו זקוקים לו מדובר על צורך חשוב בדרך כלל. בנחה שאין לכם רישיון לנהיגה במשאית, חשוב לדעת שחלק מסוכנויות ההשכרה של המשאיות מעניקות לכם את המשאית רק עם נהג שלהן. כאן נספר לכם על האלטרנטיבה, ונעזור לכם להבין מהי האפשרות העדיפה מבין השתיים.

 

השכרת משאית

בהשכרה של משאית יש לנו שתי אפשרויות. בדרך כלל אנחנו משכירים את המשאית לצורך עבודה מסוימת, מה שאומר שאנחנו מקבלים אותה יחד עם הנהג. עם זאת, יש מקרים שבהם בשל שיקולי חיסכון או מכל סיבה אחרת תרצו לבצע השכרת משאית ללא נהג, וגם את השירות הזה אנחנו יכולים לספק לכם.

השכרת משאית ללא נהג

השרת משאית ללא נהג

בעת השכרה של משאית בלי הנהג שלה, אתם אלו שצריכים לדאוג לנהג מתאים. עליכם לזכור שלכל סוג משאית יש צורך ברישיון מיוחד, וככל שהמשאית כבדה יותר כך יהיה לכם קשה יותר למצוא נהג. בנוסף, בנהיגה במשאית יש כללים שלא חלים על נהגים של רכבים פרטיים, ואם אתם מביאים בעצמכם את הנהג הוא או אתם חייבים להיות מודעים לכללים הללו.

 

איזו אפשרות עדיפה

אם המשימה שלכם היא משימה חד פעמים, האפשרות של השכרת משאית יחד עם הנהג תהיה בחירה טובה יותר. במשימה בודדת יכול להיות לכם קשה למצוא נהג, מה גם שהחיסכון שלכם כנראה לא יהיה משמעותי, במיוחד לא ביחס לטרחה. מנגד, אם אתם משכירים לתקופה מסוימת יכול להיות שנהג משלכם יהפוך את ההשכרה להיות זולה בצורה משמעותית.

בנוסף, בעת השכרה של משאית בלי הנהג אתם יכולים להתנהל בצורה חופשית יותר. ברגע שהנהג שייך לחברה הוא כפוף ללוח זמנים מסוים, ובכל פעם אתם צריכים להתאים מולו את לוח הזמנים שלכם. בהשכרה של משאית ללא נהג המשאית שלכם ואתם יכולים להשתמש בה מתי שנוח לכם. כמובן שגם אז עליכם להקפיד על כללי הבטיחות של משאיות.

השכרת משאית ללא נהג

בחירת משאית

לא משנה על איזו אופציה הלכתם, דבר נוסף שחשוב להיות מודעים אליו הוא לבחור נכון את סוג המשאית שאתם צריכים. משאית מורכבת מהרבה דברים, וגודל והא לא הנתון היחיד שאתם צריכים לבדוק. כיום יש לכם משאיות קירור, משאיות שמגיעות יחד עם מנוף או משאיות שיכולות לעבור גם בדרכים משובשות. לפי הצורך שלכם תוכלו לבחור את המשאית המתאימה.

 

לסיכום

השכרה של משאית שונה מאשר השכרה של רכב פרטי. בעוד שרכבים פרטיים אנחנו יכולים לקבל דרך סוכנות השכרה בלי יותר מידי התעסקות, בהשכרה של משאית אנחנו צריכים לדאוג לנהג. חלק מהמקומות מאפשרים לכם לקבל משאית רק כאשר נהג שלהם נוהג בה, אך כאן קיבלתם סקירה על אפשרות להשכרת משאית בלי נהג. להשכרה כזו יש יתרונות והיא יכולה להיות זולה יותר.

השכרת משאית ללא נהג

תוכן עניינים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך
נדרשים שירותי שירותים ניידים
לאיזה מטרות נדרשים שירותים ניידים?

כיום ניתן להשכיר שירותים ניידים ובכך להנות מאיכות חיים גבוהה יותר גם ביציאה למקומות פחות שגרתיים. ישראלים רבים בוחרים לשכור שירותים ניידים ממגוון סיבות. כאן

משקפיים
 3 יתרונות במשקפי אבק בזמן החורף

אומרים שסוג רוכבי האופניים בארץ ובעולם מתחלקים ל-2. אלו שיודעים מהם היתרונות של משקפי האבק בזמן החורף ואלו שנמצאים בדרכם לגלות את היתרונות הללו. אם